четвер, 3 вересня 2015 р.

Подаруй бібліотеці книгу

      «Медові таємниці волинської Попелюшки»… Саме тою Попелюшкою є наша землячка Жанна Куява. Старовижівчани вже третій місяць поспіль смакують таємницями її романів «Нічниця», «З медом полин», «Дерево, що росте в мені». Від червневої зустрічі з письменницею, літературним критиком і блогером «Слова Волині» , Жанною Куявою всі в захваті, бо зустріч романтична і особлива. Особлива не лише чарівністю і неповторністю авторки. Земляки змогли зустрітися і поспілкуватися з колегою Жанни – пані Наталкою, редактором газети «Слово Волині».
      Для бібліотекарів спілкування з Наталкою Шепель незабутнє, а ще цікаво, що акція, започаткована в квітні цього року «Словом Волині» – «Подаруй бібліотеці книгу»,  діє.
   Вже сьогодні 1-го вересня 2015 року заступник редактора, Анатолій Сєрков доставив до ЦРБ  бібліотечку книг. Це українська проза та поезія волинських авторів, історична, філософська література.


     Від читачів Старовижівської ЦРБ та її працівників щиро дякую за книги. Працівникам редакції зичимо здоров’я, миру, любові та творчого натхнення. Принагідно, варто сказати, що видання «Слово Волині» користується популярністю серед шанувальників слова і ваші доброчинні справи її помножують.

                                                               Ольга Гаврилюк, директор ЦРБ.

Немає коментарів:

Дописати коментар