пʼятниця, 12 липня 2013 р.

БІБЛІОТЕЧНА ТУСОВКАБІБЛІОТЕЧНА  ТУСОВКА

Ох і ця ж спека…  Нікуди від неї не дітись. А, можливо, помандруємо? Куди? Туди, де найкраще. А де це?  Я думаю, найкраще там, де нас немає. Це буде по-українськи.
«Навіжені»,  -  скажуть одні, інші просто подумають. А сучасний молодий письменник Максим Кідрук написав і видав такі книжки. Ось ними і будемо «мандрувати» Згода?
Перш за все, познайомимось з автором. Максим Кідрук народився рівно опівночі 1 квітня 1984 року.
 За освітою - інженер-енергетик, за покликанням - невтомний мандрівник. Зараз Максим навчається в аспірантурі і продовжує невпинно мандрувати, досліджуючи найбільш віддалені та екзотичні країни світу. Швеція, Норвегія, Італія, Франція, Фінляндія, прибалтійські країни, Мексика, Китай, Еквадор, Перу, та Чилі - це ще не повний перелік країн, в яких довелося побувати  останні роки...
А наші «мандри» будуть у Мексиці і в Перу. Саме такі книги ми придбали за кошти місцевого бюджету.
«Навіжені» друзі:  Макс і Тьомік намагаються нашвидкуруч сколотити собі багатство, гасаючи світом й займаючись бізнесом по-українськи (себто, всякими махінаціями). Своїми карколомними аферами й пригодами ця парочка не дасть нам нудьгувати. А гаряче сонце нашого літа додасть подібності сюжету з Мексики.
Макс Кідрук. Навіжені в Мексиці. — Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2010


Макс Кідрук. Навіжені в Перу: хуліганські оповідання. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2011. – 304 с.
Друзі Макс і Тьомік, продовжуючи свої пригоди американськими континентами, відсвяткують Новий Рік на березі легендарного озера Тітікака, викрадуть слона та влаштують справжню українську гульню у самому серці Перу. Отже, Індіано Джонс і Остапе Бендер, посуньтеся. Навіжені йдуть!
Найбільша ключова риса «Навіжених» – гумор. Гадаю романам вдається розсмішити до сліз, навіть якщо ситуація здається трішки знайомою.
Над сторінками книг тут і там ви будете реготати. А от переказати очевидцям несподіваних вибухів реготу, що ж такого смішного, не вийде.
Найкращий варіант -  прочитайте самі!

Немає коментарів:

Дописати коментар