середа, 3 червня 2015 р.

Бібліотеки - шлях довжиною у 75 років

        28 травня в місці Луцьку пройшла LIV наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Бібліотеки – осередки культури, освіти, науки: шлях довжиною у 75 років», присвячена 75-річчю від дня створення Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

      Людмила Стасюк – директор Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки урочисто розпочала конференцію, учасницею якої стала, я Анна Яскульська.  У конференції взяло участь більше сорока представників, серед яких не тільки бібліотекарі, а й працівники музеїв, журналісти, краєзнавці, науковці з Волинської та Рівненської областей. Доповіді, повідомлення, опубліковані в науковому збірнику, відображають історію просвітництва бібліотечної справи на Волині.

      Конференція проходила в три частини – пленарне засідання та дві секції: «Бібліотеки – центри громади» та «Реалізація просвітницького потенціалу бібліотек і окремих особистостей».
      Від нашої книгозбірні в виданні представлено два дописи, «Старовижівська центральна районна бібліотека – осередок бібліотечного краєзнавства та громадської активності» – Ольги Гаврилюк – директора Старовижівської ЦБС та мій – «Бібліотек@ – діалог, культура, мир!».

Немає коментарів:

Дописати коментар