вівторок, 10 травня 2016 р.

Бібліотечна тусовка

Шановні відвідувачі нашого блогу!
Запрошуємо вас на тусовку!
 Ми поговоримо про життя і творчість
 АНДРІЯ ЮРІЙОВИЧА КУРКОВА, 
з нагоди річниці від дня народження славетного українця, письменника, перекладача.
Народився у 1961 р. у с. Будогощ Ленінградської області. З раннього дитинства живе у Києві. Має заміський будинок в с. Лазарівка Брусилівського району, де впродовж останніх років проводить значну частину свого особистого та творчого життя.  Багато допомагає місцевій громаді села Лазарівки  у вирішенні різноманітних проблем.
Закінчив Школу перекладачів японської мови. Працював редактором видавництва "Дніпро", сценаристом на кіностудії О. Довженка, викладав у Белл Колледжі (Кембридж, Англія). З 1988 член англійського ПЕН-клубу. Член Спілки кінематографістів України (з 1993) та Національної спілки письменників (з 1994). З 1998 - Член Європейської кіноакадемії. З 1998 - Постійний член журі премії Європейської кіноакадемії "Фелікс". Одружений з Елізабет Шарп (консультант у Британській раді в Україні), має трьох дітей.
Писати почав ще в старших класах. Нині він є автором 13 романів та 5 книжок для дітей. За його сценаріями поставлено понад 20 художніх і документальних фільмів Автор книг «Не приведи мене в Кенгарак» (1991 р.), «11 незвичайностей» (1991 р.), «Бікфордовий світ» (1993 р.), «Пікнік на льоду (про київські пригоди пінгвіна Мишка)» (1997 р.), «Добрий ангел смерті» (1997 р.), «Милий друг, товариш небіжчика» (2001 р.), «Остання любов президента» (2004 р.), «Улюблена пісня космополіта» (2005 р.), «Пригоди пустомеликів» (2007 р.), «Школа котовоздухоплавання» (2007 р.), «Нічний молочник» (2007 р.)…
– Успіх для мене – це здійснена мрія. Я багато років мріяв стати професійним письменником, і став ним. Мої книги сьогодні читають по всьому світу – від Японії до Бразилії. Розповідаю і про Україну, і про минуле, і про Радянський Союз. Мені це подобається. Я просто займаюся улюбленою справою – це, напевне, і є найбільший успіх в житті. Головне – знати, куди хочеш прийти. Ніколи не можна втрачати надії, навіть якщо 10 років з твоєї мрії нічого не виходить. Треба вірити в себе і не боятися працювати. При цьому ніколи не чекати допомоги. Коли людина думає, що хтось має їй допомогти, просто втрачається час і талант. Ніхто не допоможе – сказав Андрій Юрійович.
         У нашій бібліотеці ви маєте прекрасну можливість прочитати твори Андрія Куркова, так би мовити, познайомитися з його думками, внутрішнім світом такої неординарної людини. Адже герої його творів живуть серед нас, а інколи і себе можна побачити і проаналізувати свої вчинки на прикладі персонажів у прозі письменника.


Немає коментарів:

Дописати коментар