вівторок, 5 липня 2016 р.

Сонце, море, пляж, або neformat по бібліотечному!Вже другий рік поспіль члени Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації (МС УБА) організовують літній табір. Перший був в 2015 році в горах, в цьому році прийшла черга й до другої не менш цікавої частинки нашої України – Чорного моря.
Довга дорога не стала мені на заваді, адже гарна компанія колег-бібліотекарів зробила її доволі цікавою. Екскурсія містом Лева, короткі та й не дуже зупинки  до Херсона, який зустрів нас прекрасною, сонячною погодою. Попри довгий шлях який ми подолали, бажання побачити море ніде не ділось. Нарешті ось воно… Лазурне... Море... Пляж...
Незабутні три дні, море вражень, гарна компанія друзів-колег. =)
Приємним сюрпризом стала можливість зустрітись, поспілкуватись з часниками ІV Всеукраїнської літньої школи адвокації для бібліотекарів «Нова хвиля».
Надіюсь, що бажання членів МС УБА організовувати різноманітні заходи, для навчання, підвищення кваліфікації та просто знайомства з креативними, цікавими людьми не зникне. Ото ж удачі Вам в починаннях, здійснення задуманого!  =)))

Немає коментарів:

Дописати коментар