вівторок, 17 жовтня 2017 р.

Історична пам'ять народу

І не буде переводу
Українському народу
Доки із глибин сторіч
Долина козацький клич.Неможливо знайти у минулому України якесь інше явище, яке б так глибоко і різнопланово вплинуло на історичну долю всього українського народу, як КОЗАЦТВО. 
З початків козацтва і до сьогоднішнього дня, а, вочевидь, і на майбутнє, життя українців — «і мертвих, і живих, і ненарожденних», усієї нації з її минулим, сучасним і майбутнім, було, є і буде нерозривно пов’язане з козацтвом. Переконаність у надзвичайно важливій ролі козацтва в історії України — це одна з тих небагатьох істин, яка не викликає сумніву у людей з різними, навіть протилежними поглядами на політику, ідеологію та історію. Це та сторінка історії, яка інтегрує, об’єднує наше й досі розколоте суспільство. Козацьке минуле так глибоко й органічно вкарбувалося в історичну пам’ять народу, що на його тлі сьогоденні політичні розбіжності набувають другорядного значення.
Так у центральній районній бібліотеці до Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці було створено виставку "Козацька слава наших предків" на якій всі охочі можуть знайти матеріали про наших славних пращурів.

Немає коментарів:

Дописати коментар