середа, 28 лютого 2018 р.

Зустрінь весну з бібліотекою


Весна, як жінка. Жінка, як весна:
Буває ніжна, а бува примхлива,
То зазвучить грайливо, як струна,
А то раптово вибухне, мов злива!..
Наталя Данилюк
Скоро настане ВЕСНА – життєрадісна пора, коли все пробудиться від «зимової сплячки». Саме з цієї нагоди в Старовижівській центральній районній книгозбірні організовано тематичні книжкові інсталяції.
Своєю багатогранною діяльністю видатні українські жінки вплинули на розвиток і становлення української держави. Вони внесли вагомий вклад в культуру, мистецтво, освіту, спорт, науку, літературу і багато інших сфер життя України. А також протягом всієї багатовікової історії щиро вболівали за свою країну та її соціально-економічний розвиток. Українська жінка – особливий феномен, що не має аналогів у світі!  Про що свідчить наша інсталяція «Зустрінь весну в бібліотеці». Вона також подає інформацію про «ТОП-15 найвідоміших жінок давньої і сучасної України»
Мільйони людей у всьому світі подорожують, щоб побачити інші країни і континенти, сучасні міста і руїни стародавніх міст, подорожують, щоб насолодитися живописними місцями, або просто для зміни обставин. Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти різних людей, скуштувати екзотичні страви, послухати музичні ритми і зробити багато фотографій. Подорожувати полюбляють усі: дорослі і діти, а особливо після холодної зими! А наша тематична інсталяція запрошує вас відкрити Україну, адже наша держава багата мальовничими, цікавими, заворожуючими місцями. Інсталяція «Відкривай Україну» дає відомості саме про такі куточки  країни, які варто відвідати кожному.
В бібліотеці також можна переглянути відеоматеріали «Сім чудес Волині», фільм про Стару Вижівку, та інші не менш цікаві, визначні місця.
Зустрічайте весну разом з нами!

1 коментар:

  1. До організації виставок долучилися всі працівники бібліотеки. Але найбільше постаралася Аня Яскульська. Вона молода, енергійна, непосидюча, має безліч гарних, цікавих ідей. Дякуємо їй за все!

    ВідповістиВидалити