вівторок, 26 червня 2018 р.

Академія культурного лідера


Процеси децентралізації відкривають багато можливостей для розвитку малих міст, сіл та селищних громад. Ефективність розвитку громади залежать від критичної маси обізнаних та вмотивованих «агентів змін» в новостворених ОТГ. Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні розпочало навчальну програму з підготовки ТОП менеджерів галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України, «Академія культурного лідера» готує менеджерів для галузі культури в ОТГ.


З 21-23 червня відбувся перший модуль учасників Академії культурного лідера тренінгового кластеру з центром в Тернополі. Культурне лідерство та його роль в житті громади, глосарій лідера культури, менеджери зон переходу, культурний багаж, картування громади, практики зарубіжних та вітчизняних спеціалістів у сфері культури обговорювали представники Волинської (Анна Яскульська – бібліограф Старовижівської ЦРБ), Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Дніпропетровської областей.
    
Неформальне спілкування, обговорення актуальних питань культури, маса позитивних емоцій та знайомство з професіоналами своєї справи, котрі працюють на позитивний імідж та розвиток культури в своїх регіонах.З нетерпінням чекаю наступного навчального модулю!

Немає коментарів:

Дописати коментар