понеділок, 18 березня 2019 р.

Правова допомога


З метою підвищення рівня правової обізнаності населення, у рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!» 13 березня 2019 року начальник Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик провела у Старовижівській центральній районній бібліотеці семінар на тему: «Тимчасова зміна місця голосування».
В ході спілкування фахівець Старовижівського бюро правової допомоги наголосила, якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.
Начальник Бюро правової допомоги розповіла, куди звертатися із заявою про тимчасову зміну місця голосування,чим може бути мотивовано таку заяву та які документи необхідно подати. Акцентувала увагу присутніх на тому, що жителі Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територій районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях можуть вмотивувати заяву про тимчасову зміну місця голосування неможливістю реалізації свого права голосу на виборчій дільниці за зареєстрованим місцем проживання у зв’язку тимчасовою окупацією території України та можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
На завершення заходу фахівець Бюро правової допомоги розповсюдила інформаційні матеріали з циклу «Я МАЮ ПРАВО!» та брошури з інформацією про безоплатну правову допомогу.


Немає коментарів:

Дописати коментар