пʼятниця, 19 березня 2021 р.

20 березня - Міжнародний день щастя

                 Вікіпедія  запевняє, що ща́стя це психоемоційний стан цілковитого вдоволення життям, відчуття глибокого задоволення та радості.

               Досвід доводить,  що щастя — невід’ємна частина нашого життя. Це те, без чого ми не можемо існувати; це відчувати, що ти потрібен людям та відкривати невідане. Мабуть, щастя – це відчувати красу рідної землі чи віднайти себе в професії. І у кожного воно своє і кожен розуміє його по своєму.

              Мартен- Люган Аньєс у своїй книзі «Щасливі    люди читають книжки і п’ють каву»  розповідає, що саме щасливі люди читають книжки. Бестселер французької письменниці сумна і красива історія жінки, яка після загибелі коханого чоловіка і доньки втрачає сенс існування. Головна героїня заново вчиться жити, кохати, відчувати. Книга про життя, поділенена «до» і «після», про самотність, надію, любов і віру. Хочеш бути щасливим змінюй своє життя, повір у себе.


           Расселл Гелен у книзі «Рік хюге по – данськи. Секрети найщасливішої країни у світі» відкриває секрет, як стати щасливими по - данськи, адже вважається, що Данія одна з найщасливіших країн і люди, що проживають в ній щасливі, безтурботні, радісні і готові не помічати щоденні побутові проблеми. Ця історія надихає на те, щоб скористатися з чужого успішного досвіду та змінити на краще світ і себе.


          «Книга радості. Вічне щастя в мінливому світі» - це блискучий, мудрий і корисний  подарунок від двох чудових духовних майстрів слова  Далай – Лами та Десмонда Туту – дарує надію на те, що радість можлива навіть у найважчих умовах, і в книзі описано чіткий шлях її досягнення. Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Не можна  знайти тривале щастя, дбаючи про мету або досягнення. Воно лише в думках і серці людини.  Кожен день являє собою нову можливість розпочати все спочатку. Стань щасливішим уже сьогодні.

 


                      Олена Тараріна, психолог-практик вищої категорії, кандидат педагогічних наук пропонує нам книгу «Бути собою. 10 гаджетів для щастя». Це книга для мислячих людей, що прагнуть досягти гармонійних взаємин із оточуючими і готові вийти на новий рівень – рівень діалогу із всесвітом. 10 гаджетів щастя  в дарунок від авторки, що допоможуть стати успішними і щасливими. Книга розрахована на підлітків, що прагнуть наповнити життя драйвом, їхніх батьків, котрі мають допомогти реалізувати неймовірний потенціал своїх дітей та фахівців у сфері психології і суміжних галузей для легкого засвоєння підлітками морально - етичних норм щоденного життя.                                            

 


        Є чимало крилатих висловів,  цитат відомих людей, мудрих думок про щастя. Безліч порад і секретів, як бути щасливими. Влучно про це сказав Григорій Сковорода: "Шукаємо щастя по країнах, столiттях, а воно скрiзь i завжди з нами; як риба в водi, так i ми у ньому, i воно бiля нас шукає нас самих. Нема його нiде вiд того, що воно скрiзь. Воно схоже до сонячного сяйва - вiдхили лише вхiд у душу свою”. Отож відкриваймо свою душу для інших, шукаймо в поганому – хороше. Не біймося змін у житті, виконуймо свою роботу лише з позитивними думками, радіймо новому дню. А якщо не вдається, то приходьте до бібліотеки за мудрими порадами, секретами та успішним досвідом, що є у книгах. 

Читайте і буде вам щастя.

 

 

 
Немає коментарів:

Дописати коментар