четвер, 4 березня 2021 р.

Ми поруч!

 

         ... Особлива дитина - це перш за все дитина,

а потім вже особлива.

Л. С. Виготський

                                 До уваги батьків та педагогів!

    В нашій бібліотеці діє книжкова виставка  «Ми поруч». Це виставка – порадник для батьків особливих, надзвичайних, емоційних, вразливих, чутливих, наполегливих, гіперактивних дітей.

    Сучасні методики, практичні поради, дієві рекомендації, корисна інформація, поради психолога  - все це є в книгах представлених на виставці, які розраховані на батьків та вчителів, що займаються розвитком особливих дітей та підготовкою до самостійної життєдіяльності. Діти дощу, діти сонця, маленькі непосиди, діти з ДЦП   потребують нашої з вами допомоги, яка в майбутньому сприятиме соціально-трудовій адаптації в сучасному суспільстві.

  Адже інвалідність  не вирок долі, це, швидше, спосіб життя за обставин, що склалися. Вихід один -  навчитися з цим жити, давати собі раду, і відчувати себе повноцінним членом  суспільства. Фахівці стверджують, що   не хвороба  обмежує повноцінну діяльність, а умови життя, які пропонує суспільство.

 Отож, приходьте, читайте, переймайте  досвід, вчіться у фахівців, створюйте соціальне середовище для своїх дітей – ми поруч.Немає коментарів:

Дописати коментар